بیمه زندگی
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
 
 

 شرکت صادر کننده: بیمه ایران  

 
 sefaresh
 
 
 
 

پوشش ها

 

Poshesh zendegi

هدایا

1. بیست امتیاز برای خریدهای آنلاین قابل استفاده در "طرح برنده" باشگاه مشتریان

2. تحویل رایگان در محل

 

مراحل خرید بیمه نامه

 

enter icon ورود به حساب کاربری

enter icon ثبت سفارش

                    60539    تایید اطلاعات و صدور فاکتور توسط بیست بیمه

enter icon سبد خرید

                                        60539   پرداخت پیش فاکتور

enter icon تحویل اصل بیمه نامه به بیمه گزار توسط پیک رایگان

 

چرا از بیمه ایران خرید کنیم؟

 

بیمه زندگی یا همان بیمه بازنشستگی بیمه نامه ای مثل شخص ثالث نیست که یکسال پرداخت نمایید و تمام شود در صورتیکه ده ها سال فرد، حق بیمه پرداخت می نماید که در بعد از 20 سال یا سی سال مستمری بگیرد ، پس باید برای تهیه این بیمه نامه معتبرترین شرکت بیمه را انتخاب نمود.

شرکت بیمه ایران اولین شرکت بیمه می باشد که در سال 1314 شمسی تاسیس شده است و تنها شرکت بیمه دولتی در کشور می باشد. شرکت بیمه ایران حوادث بسیار بزرگی را پشت سر گذاشته است و هنوز هم در خدمت مردم ایران است. شرکت بیمه ایران یک انقلاب را پشت سر گذاشته است، شرکت بیمه ایران کودتای 28 مرداد را بیاد دارد، حتی بیمه ایران به خاطر می آورد زمانی را که رضاخان پهلوی از قدرت کنار کشیده شد و شمال و جنوب کشور ایران بین روسیه و انگلیس تقسیم شد.

پس از این همه سال اگر رضایتمندی مردم از بیمه ایران نبود ، با وجود سی شرکت بیمه ای در کشور ، بیمه ایران نمی توانست نزدیک به پنجاه درصد سهم در بازار بیمه کشور داشته باشد.

چرا در بانک پس انداز نکنم؟

چرا در بانک پس انداز نکنم؟

اگر هدفتان صرفا سرمایه گذاری است ، توصیه ما به شما این است که اصلا بیمه عمر نخرید!

ولی اگر می خواهید برای فرزندان و همسر خود اندوخته ای فراهم کنید، فرض کنید بجای پرداخت ماهیانه پنجاه هزار تومان به بیمه زندگی ، این مبلغ ماهیانه را در بانک سرمایه گذاری نمایید. حالا اگر اتفاقی برای شما افتاد (از کارافتادگی یا فوت) مثلا در حال رانندگی جاده پیچید و شما نپیچیدید!

از آن روز به بعد چه کسی آن مبلغ ماهیانه پنجاه هزار تومان را به حساب شما واریز می کند؟ در آنصورت چه آینده ای در انتظار خانواده شما خواهد بود؟ آیا دیگران شما را بخاطر عدم مدیریت ریسک تحسین می کنند یا بالعکس؟

اما اگر آن پس انداز را در بیمه زندگی انجام داده بودید ، اولا شرکت بیمه جانشین شما شده بود و باقیمانده اقساط را به جانشینی از شما پرداخت می کرد. دوما در صورت از کار افتادگی پانزده میلیون تومان یکجا به شما می پرداخت. سوما ، سه برابر آخرین حق بیمه پرداختی شما بمدت ده سال مستمری پرداخت می کرد.

و در صورت فوت به علت حادثه شصت میلیون تومان یکجا به خانواده شما می پرداخت ( علاوه بر اندوخته شما)

و نکته آخر اینکه جهت انحصار وراثت، به اندک سرمایه گذاری شما در بانک مالیات بر ارث تعلق گرفته و سی درصد آن توسط اداره مالیات مصادره می شود، در صورتیکه بیمه زندگی معاف از مالیات بر ارث می باشد.

بیمه زندگی یا بیمه خویش فرما تامین اجتماعی ؟

 در تامین اجتماعی دو نوع بیمه خویش فرما وجود دارد که معایب این دو بیمه نامه در ذیل ذکر می گردد:

عیب بیمه مشاغل آزاد:

1. در پایان بیمه نامه و برای دریافت مستمری باید از کار خود استعفا داده و یا پروانه کسب و کار باطل گردد ، وگرنه مستمری برقرار نمی شود. و با توجه به غیر ممکن بودن زندگی با حداقل حقوق تامین اجتماعی این قانون بسیاری از بازنشستگان را غافلگیر می کند. در صورتیکه در بیمه زندگی بیمه ایران این امکان وجود دارد که بیمه شده همزمان مستمری بازنشستگی دریافت نماید و هم دارای شغل و پروانه کسب و کار باشد.

حتی در بیمه زندگی این امکان وجود دارد که هر شخص برای خود بیش از یک بیمه نامه تهیه نماید.

2. در این بیمه نامه شما باید برای هر عضو خانوار مبلغی در حدود سی هزار تومان را بابت دفترچه تامین اجتماعی بپردازید ، در صورتی که دفترچه بیمه سلامت با همان خدمات و قابل قبول در بیمارستان های به مراتب بیشتری را می توان رایگان دریافت نمود. مثلا برای یک خانواده چهار نفری ماهیانه باید 120،000 تومان بابت دفترچه پرداخت کرد.

 عیب بیمه اختیاری:

 اگر همان حق بیمه ماهیانه 250،000 تومان به بیمه زندگی بیمه ایران پرداخت شود، و طبق افزایش های تامین اجتماعی هر سال حدود 15 درصد به حق بیمه افزوده شود.

1. بیمه زندگی مستمری به مراتب بیشتری پرداخت می نماید.

2. در صورت حادثه، بیمه زندگی هزینه پزشکی پرداخت می کند ولی تامین اجتماعی پرداخت نمی نماید.

3. در صورت فوت بیمه شده در اثر حادثه تامین اجتماعی براساس سال 96 فقط یک حقوق ماهیانه 900،000 تومان پرداخت میکند ولی بیمه زندگی 400 میلیون تومان به بازماندگان (قابل انتخاب در بیمه نامه) پرداخت می کند که با 420 میلیون تومان می توان خانه ای خرید که ماهیانه سه میلیون تومان از آن اجاره گرفت.

4. در اثر از کار افتادگی تامین اجتماعی تنها حداقل حقوق را می پردازد که در سال 1396 برابر 900،000 تومان است ولی در صورت از کارافتادگی دارنده بیمه زندگی بیمه ایران، اولا 105 میلیون تومان یکجا به او پرداخت می شود ، دوما به مدت ده سال مبلغ 750،000 تومان مستمری به او پرداخت می شود و سوما از پرداخت مابقی حق بیمه معاف شده و بیمه ایران به جانشینی بیمه گذار حق بیمه را می پردازد و در پایان مدت بیمه نامه ، تمام مبالغ پرداختی بعلاوه سودهای متعلقه را به استفاده کننده می پردازد.

5. بیمه زندگی بیمه ایران هزینه بیماری های ناشی از سکته قلبی و مغزی و پیوند اعضای بدن و سرطان را هم پوشش می دهد، در صورتیکه تامین اجتماعی این خدمات را ندارد.

 

 

       ۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.                                                                             09151179005

bg3_1
bg4_1